Schedule

schedule

Tournament Schedule

brackets

BOYS BRACKETS

U9 Boys Roma  U10 Boys Roma  U11 Boys Roma  U12 Boys Roma 
Bracket A  Bracket A  Bracket A  Bracket A 
1-South Shore Select U9 7 -South Shore Select Ringius  19 -LFCIA Southeast Elite 33 -LFCIA Pre-Elite Southeast 
2 -Bolts East Black  8 -Stars Central Utd Blue  20 -Valeo MW Betis  34 -Valeo MW Villareal
3 -Bolts East White  9 -Valeo FC South  21 -Bolts East Elite  35 -Bolts East Elite 
4 - Bolts Revere  10 -Bolts East Black    36 -Bolts Revere 
5 -Bolts Boston  Bracket B  Bracket B   
6 - Bolts Green Lions  11 -LFCIA MA Southeast Elite 22 -Bolts South  U12 Barcelona 
  12 -Bayside FC  23 -Bayside FC Pre-Academy  Bracket A 
  13 -Bolts Revere  24 -Bolts Revere  37 -Bolts East Premier 
  14 - Stars Central Utd White    38 -Valeo FC South 
  Bracket C  U11 Boys Barcelona  39 -Bolts Central Elite
  15 -LFCIA MA Pre-Elite  Bracket A  40 -Hammer FC 
  16 -Bolts East White  25 - Bayside FC NEP   
  17 - Stars Central Utd 2010 26 - Bolts North   
  18 -Valeo MW Malaga 27 -Bolts Southern NE   
    28 -Stars Central Utd Blue   
    Bracket B   
    29 -Bolts Boston   
    30 - South Shore Select O'Callahan  
    31 -Bolts Green Lions   
    32 -Stars Central Utd White   
U13 Boys Roma  U14 Boys Roma  U15 Boys Roma 
Bracket A  Bracket A  Bracket A 
41 -Bolts 2006 ECNL  53 -GPS MA West Black 67 -AFC 
42 -LFCIA Southeast Elite  54 -Bolts Southern NE  68 -Valeo MW Sevilla 
43 -Hammer FC  55 -LFCIA Southeast Elite  69 -Bolts Boston 
44 -Bolts East  Bracket B  Bracket B 
  56 -Hammer FC  70 -Bolts East Elite 
U13 Boys Barcelona  57 -Bolts 2005 ECNL  71 -Hammer FC 
Bracket A  58 -Bolts Green Lions  72 -Bolts Revere 
45 -Bolts East Premier     
46 -Bolts Southern NE  U14 Barcelona   
47 -Bolts North  Bracket A   
48 -Valeo MW Bilbao  59 -Bolts Central Elite   
Bracket B  60 -Valeo FC South   
49 -Bolts Revere  61 -Bolts East Elite   
50 -Bolts Central Elite  62 -TBD   
51 -South Shore Select  Bracket B   
52 -Bolts Green Lions  63-South Shore Select   
  64 -Bolts Boston   
  65 -Bolts North   
  66 -Bayside NEP   
     

 

 

 

GIRLS BRACKETS

U10 Girls Roma U11 Girls Roma  U12 Girls Roma  U14 Girls Roma 
Bracket A  Bracket A  Bracket A  Bracket A 
Bayside FC  Select Commonwealth - Ryder  Select Commonwealth - Burke Select Commonwealth - Burke
LFCIA Southeast Elite  LFCIA MA Southeast Bri Elite  Select Commonwealth - Miller Select Commonwealth - Gunning
Select Commonwealth Elite - Freeman  Bolts Green Lions  Bolts Southern NE  MAF Sharks 
Valeo FC Red Stars    TBD  Bolts Green Lions 
Bracket B  Bracket B    Total Soccer Futbol (TSFC)
Bolts Green Lions  Select Commonwealth - Ringius    
Select Commonwealth Morse  LFCIA MA Plymouth Elite    
Select Commonwealth Premier - Juba TBD    
TBD      

 

Tournament Brackets